rodo
certyfikat

Handel rybami mrożonymi – poznaj łowiska, z których pochodzą nasze mrożone filety i tusze rybne

Mapa łowisk dostawcy ryb

Z tych terenów pochodzą nasze mrożone filety i tusze rybne

Korzystając z hurtowej ceny ryb mrożonych i składając większe zamówienie u dostawcy ryb Lux Fish, zapewne zastanawiają się Państwo, z których terenów pochodzą sprzedawane przez nas produkty. Posiadamy sprawdzone miejsca łowisk. Jako importer ryb głęboko mrożonych i importer owoców staramy się, aby oferowane przez nas mrożone filety rybne czy też mrożone tusze rybne zawsze wyróżniały się najwyższą jakością. Dlatego też wiele złapanych ryb jest mrożonych jeszcze na morzu, co pozwala na zachowanie ich wszystkich właściwości. Zachęcamy do sprawdzenia listy gatunków ryb, jakie łowimy w konkretnych miejscach. Nie ograniczamy się tylko do jednego terenu, dbając o to, by móc oferować naszym klientom najlepszą ofertę hurtowej sprzedaży ryb morskich.

Ryby pacyficzne i atlantyckie

Nasza oferta obejmuje szeroki wybór ryb pacyficznych i atlantyckich, które uznawane są przez ekspertów za najzdrowsze. Ważne jest to, by wybierać te gatunki, w których zawartość metali ciężkich jest śladowa. Jest to szczególnie istotna kwestia dla kobiet w ciąży, które powinny unikać w rybach m.in.

  • rtęci,
  • kadmu,
  • ołowiu,
  • ołowiu,
  • cynku.

Nasze łowiska obejmują bardzo duży teren, w tym rejony Pacyfiku i Atlantyku. To właśnie tam poławiane są zdrowe ryby, które mogą być wartościowym elementem codziennej diety. Wynika to z faktu, że Ocean Pacyficzny i Atlantycki są nadal w małym stopniu zanieczyszczone odpadami przemysłowymi. Oferowane przez nas ryby niską zawartość metali ciężkich, więc nie stwarzają zagrożenia dla zdrowia konsumentów. Warto wiedzieć, że wszystkie ryby niezależnie od gatunku są świetnym źródłem pełnowartościowego i, co ważne, łatwo przyswajanego białka. Osoby, którym zależy na diecie bogatej w wapń, powinny wybierać ryby spożywane wraz z ościami np. śledzie. Przed zakupem warto sprawdzić nie tylko prawdziwy skład ryb mrożonych, ale również ich pochodzenie. W ofercie naszej hurtowni znajdują się jedynie ryby wysokiej jakości, pochodzące z certyfikowanych łowisk. Chcemy dostarczać nie tylko produkty o nieprzeciętnych walorach smakowych, ale również zdrowe.bot
luxfish
LUX FISH
Al. Bohaterów Warszawy 31
70-340 Szczecin
tel.: 914624248
luxfish@luxfish.pl
©2023 Firma Luxfish: wieloletnie doświadczenie w branży, bogaty asortyment, wysoka jakość, sprawna i szybka obsługa Klienta, własne chłodnie, system kontroli HACCP.
Luxfish: import ryb, eksport ryb.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!