rodo

Hurtowa sprzedaż ryb – dowiedz się więcej o naszym asortymencie

Hurtownia ryb Lux Fish oferuje szeroki wybór różnorodnych gatunków ryb mrożonych. Hurtowa sprzedaż ryb to nasza specjalność od wielu lat, działamy przede wszystkim jako dostawca ryb dla przetwórcw i gastronomii, oferując najwyższej klasy produkty. W naszym szerokim asortymencie znajduje się wiele cenionych za smak i właściwości ryb. Skład ryb mrożonych, które sprzedajemy, spełnia najwyższe normy jakościowe, co potwierdza wdrożony w naszej firmie system kontroli HACCP.

Posiadamy w ofercie szeroki wybr gatunkw:

  • ryb chudych - np. dorsz, mintaj, sandacz,
  • ryb tustych - np. makrela, wgorz, led, oso.

Ryby chude zawieraj do 1% tuszczu, a ich kaloryczno wynosi 80-90 kcal na 100 g. S polecane osobom, ktre s na diecie lekkostrawnej, a w szczeglnoci cierpicym na problemy zwizane z:

  • trzustk,
  • woreczkiem ciowym,
  • wtrob.

Takie ryby s czstym skadnikiem diety osb prbujcych pozby si nadprogramowych kilogramw. Czasami wyrnia si jeszcze ryby rednio tuste i tuste. Te pierwsze zawieraj od 1 do 5% tuszczu. Z kolei w rybach tustych zawarto tuszczw wynosi ponad 5%. Nie ma potrzeby unika tuszczu zawartego w rybach, poniewa jest on elementem prawidowej diety. O ile czste jedzenie grubych plasterkw boczku wieprzowego moe zakoczy si podniesieniem poziomu cholesterolu, o tyle spoywanie tustych ryb jest czsto zalecane przez dietetykw. Wynika to z faktu, e w rybach tustych jest wicej wielonienasyconych kwasw tuszczowych. Polecane s one kobietom w ciy, kwasy te odpowiadaj za prawidowy rozwj ukadu nerwowego u dziecka. Poza tym maj dziaanie antymiadycowe, dlatego mog by te spoywane przez osoby majce problemy z ukadem sercowo-kreniowym. Take rekonwalescenci powinni wczy ryby tuste do swojej diety, chcc przyspieszy proces powrotu do zdrowia.

Zachcamy do zapoznania si z charakterystyk poszczeglnych gatunkw ryb mroonych, jakie posiadamy w swojej ofercie.


bot
luxfish
LUX FISH
Al. Bohaterów Warszawy 31
70-340 Szczecin
tel.: 914624248
luxfish@luxfish.pl
©2022 Firma Luxfish: wieloletnie doświadczenie w branży, bogaty asortyment, wysoka jakość, sprawna i szybka obsługa Klienta, własne chłodnie, system kontroli HACCP.
Luxfish: import ryb, eksport ryb.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej bogatej oferty!
Informacje o rybach i owocach morza oraz zdjęcia pochodząŃ m.in. z portali: http://www.pl.wikipedia.org oraz http://www.fishbase.org